• Wybierz interesujące Cię auta.

Nasza firma

Zakup samochodu to inwestycja na lata, dlatego warto wybrać wiarygodnego i sprawdzonego dealera samochodów używanych.

Nasza historia rozpoczęła się w 1988 roku, dziś jesteśmy prężnie działającą firmą z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. W portfolio Grupy Karlik znajdują się takie marki jak: Honda, Honda Motocykle, Hyundai, Jaguar, Land Rover, Peugeot oraz Volvo.


Stały dostęp do wyspecjalizowanych serwisów i sprawdzonych samochodów używanych pozwala nam na wyselekcjonowanie najlepszych modeli na rynku.

 

Wszystkie samochody w naszej ofercie

  • poddane są dokładnej weryfikacji w autoryzowanych serwisach
  • posiadają pisemną ocenę stanu technicznego
  • oraz udokumentowaną historię pojazdu

Zapewniamy profesjonalne doradztwo i pomoc

Zapewniamy profesjonalne doradztwo i pomoc na każdym etapie zakupu samochodu. Nasi Doradcy z Karlik Finance chętnie i profesjonalnie pomogą przy wyborze kredytu, leasingu. Doradzimy również, jak i gdzie najkorzystniej ubezpieczyć pojazd. Wszystko w jednym miejscu – szybko i wygodnie.

Aktywnie działamy
oraz współpracujemy

Aktywnie działamy w dealerskich programach gwarancyjnych takich: Volvo Select, Peugeot Używany Gwarantowany, Hyundai i-Best oraz JLR Approved. Jako Karlik Centrum Samochodów Używanych współpracujemy również z międzynarodową firmą CarGarantie, która oferuje produkty i usługi gwarancyjne dla samochodów nowych i używanych w całej Europie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy w ramach marki Karlik Centrum Samochodów Używanych stworzyliśmy prestiżowy program sprzedaży samochodów marek premium oraz modeli luksusowych - Karlik Premium Cars. W tym programie prezentujemy najbardziej wyszukane samochody marek: Mercedes-Benz, BMW, Volvo, Audi, Land Rover, Jaguar, Lexus oraz innych producentów

Karlik Premium Cars

Karlik Premium Cars